Wyposażenie wnętrz

Funkcjonalne wanny narożne w małej łazience.

Funkcjonalne wanny narożne w małej łazience.

W małych łazienkach musimy pomieścić sporo sprzętu i urządzeń. Na szczęście nowoczesne rozwiązania znacznie nam to ułatwiają. Wszelkiego rodzaju sanitariaty narożne, sprawiają, że w małym pomieszczeniu możemy pomieścić wszystko, co niezbędne. Dla wielbicieli długich, gorących kąpieli specjalnie stworzono wanny narożne. Dzięki sanitariatom narożnym, możemy w łazience zaoszczędzić sporo miejsca, a nawet pomieścić jednocześnie wannę i prysznic, aby zadowolić wszystkich domowników.


wanny narożne

Foto: www.we-dwoje.pl

Narożne kabiny prysznicowe są oczywistością, zwłaszcza w…

Narożne kabiny prysznicowe są oczywistością, zwłaszcza w małych łazienkach. Jednak na rynku są również dostępne wanny narożne, miski ustępowe czy umywalki. Rozmieszczanie poszczególnych urządzeń w rogach łazienki, sprawia że na środku pozostaje nam sporo miejsca, aby swobodnie się w niej poruszać. Do małych łazienek idealnie nadają się wanny narożne o małych wymiarach. Co prawda nie są one tak wygodne, jak tradycyjne owalne, czy prostokątne, ale pozwalają na zachowanie możliwości kąpieli w wannie, a także są przydatne jeśli w domu są małe dzieci, które wygodniej wykąpać nam w takiej wannie niż np. pod prysznicem. Idealnym rozwiązaniem są również wanny asymetryczne, czy tzw.

wanny narożne

Foto: ua.all.biz

ścięte, zwężające się w kierunku nóg, co pozwala na zaoszczędzenie znacznej powierzchni w małej łazience. Oczywiście wanny narożne możemy montować nie tylko w małych łazienkach. Te o większych wymiarach, również sprawdzają się w dużych pomieszczeniach. Jeśli tylko mamy taką możliwość możemy zakupić wanny narożne nawet z hydromasażem. Wszystko zależy od zasobności portfela i koncepcji na projekt łazienki.

Cennik walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>